Vylétněte s námi do oblak.

Dva ikonické kousky, které by vám neměly uletět.
Křivák Exclusive – Ventile®/Outlast®
Black Raincoat Exclusive – Ventile®/Outlast® vznikly spojením nadčasového vrchního materiálu Ventile® a podšívky Outlast®, certifikované látky z NASA.

Britská látka Ventile® byla vyvinuta během druhé světové války v Anglii, aby se zvýšila délka života letců RAF, poté co havarovali do mrazivých vod oceánu.
Materiál Ventile® je otestovaný mnoha světovými dobrodruhy; sir Edmund Hillary v něm uskutečnil první výstup na Mont Everest, sir Ranulph Fiennes v něm vyrazil na slavné polární expedice.
Dodnes Ventile nosí piloti RAF tornado.

Jedná se o prvního předchůdce dnešních nepromokavých textilií, je odolný vůči dešti, sněhu, větru i chladu. Ventile® je vysoce kvalitní materiál, hustě tkaná textilie ze 100% bavlny s použitím nejlepších dlouho střižných vláken, která při styku s vodou nabydou a tím zajistí její nepropustnost.

A jaký je příběh podšivky Outlast®? Technologie Outlast®, byla původně navržena pro NASA k ochraně astronautů před teplotními výkyvy ve vesmíru. Má certifikát Certified Space Technologytm.
Obsahuje mikrokapsle Thermocules® uvnitř tkanin a vláken, které mají schopnost absorbovat, ukládat a uvolňovat přebytečné teplo.
To dává každému produktu obsahujícímu technologii Outlast® schopnost neustále regulovat mikroklima pokožky.
Když se kůže zahřeje, teplo se absorbuje a při ochlazování se naopak teplo uvolní. Nebude vám horko ani zima. Budete se cítit prostě akorát.

Fotky: Tereza Havlínková, Google