O nás

Kolo není jen přibližovadlo, kolo je styl. S touto myšlenkou jsme v roce 2007 se sestrou založily streetovou značku SegraSegra, s cílem vyvést cyklistickou módu ze slepé uličky barevných sportovních dresů a elastických doplňků.
Pracujeme s kvalitními materiály, přírodními i syntetickými, použitými tak, aby bylo oblečení funkční, ale zároveň elegantní. Naší filozofií je “bike-to-office fashion”, designová móda s vlastnostmi sportovního oblečení.

Šijeme tedy z látek, které mají i vysoce praktické vlastnosti. Naší signaturou je využívání recyklovaných duší z kol. Tento materiál je neuveřitelně odolný vůči nošení i praní a časem (dokonce) získává lesk. Je skvělou a šetrnou náhražkou kožených doplňků.

Móda pro nás není spotřební zboží, ale hodnota, která má vydržet nejednu sezónu. Proto se místo pravidelného uvádění nových kolekcí soustředíme na detaily a kvalitu těch aktuálních, aby se nikdy nestaly starými.

Kolekce vyrábíme zásadně v České republice v menších sériích a velká část naší produkce vzniká přímo na míru.

Od roku 2015 jsme rozšířily portfolio o novinku Mama by Segra, funkční módu pro budoucí i čerstvé mámy, které nedají dopustit na dětská nosítka či šátky.

Eliška Mertová a Dáša Mertová