SECOND SGR.

Dlouho plánovaný projekt je tu. SECOND SGR.
SÉGRA Z DRUHÉ RUKY. 

IMG_3191

Ségry obě vyrůstaly v 90. a 00. letech a převážně se oblékaly v Second handech, které v té době byly místem s poklady doslova z celého světa. Hodně věcí si přešily a dodnes mají pár ikonických kousků ve skříni.

Filosofie sdílení a předávání věcí jim byla blízká vždy a našim zákazníkům vždy říkaly, že pokud se budou o oblečení dobře starat, ještě ho za pár let výhodně prodají.:) A protože téma Second handů je opět aktuální, je načase nabídnout tuto službu i u nás.

 

Snímek obrazovky 2022-04-25 v 13.20.26

 

JAK SECOND SGR. BUDE FUNGOVAT?

Jako výběrový sekáč našich věcí, tz. nevykoupíme od vás cokoli, ale jen zboží stále v pěkném a udržovaném stavu, které je schopné dalšího prodeje.
Vy nám na e-mail: info@segrasegra.cz pošlete aktuální fotky zboží i se všemi jeho příp. nedostatky a vyplněný Výkupní formulář. 

Zboží nenoste ani neposílejte do obchodu před schválením. 

Výkupní cena se pohybuje mezi 15 až 40% původní ceny modelu. Naši nabídku výkupní ceny obdržíte do několika dnů. Ta je hrazena formou poukazu na nákup v obchodě SegraSegra. Poukaz Vám předáme či zašleme po doručení zboží. 

Zboží bude k prodeji jen zde na e-shopu, ne v kamenném obchodě.

PRAVIDLA VÝKUPU

  • 40% - zboží je nošené, ještě v záruce (max. 6 měsiců před koncem záruční doby), nese mírné známky opotřebení, jinak bez vad
  • 35% - zboží je nošené, těsně po záruce (do 6 měsíců od konce záruční doby), nese mírné známky opotřebení, jinak bez vad
  • 30% - zboží je nošené, těsně po záruce (do 6 měsíců od konce záruční doby), nese známky opotřebení, jinak bez vad
  • 20% - zboží je nošené, po záruce, nese známky opotřebení, může mít i drobné vady (díra, rozbitý komponent)
  • 15% - zboží je hodně nošené, po záruce, nese známky opotřebení, může mít i drobné vady (díra, rozbitý komponent)

 

Chcete nakupovat tak, aby člověk co nejméně zatěžoval planetu? I jednotlivec má sílu. Pokud je společným cílem udržitelná móda, musíme si oblečení také udržovat. Starejte se správně o zakoupené zboží a pokud víte, že ho dál neunosíte, prodejte nám ho zpátky a s klidným srdcem si pořiďte kousek nový.

Kvalitně ušitý kousek může správným užíváním vydržet roky a potěšit víc než jednoho nositele:)

Má to smysl.
SEGRASEGRA

 

foto sekac

Fotka z cyklojízdy v roce 2011, ségry mají dodnes černooranž šustky ve skříni.:)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz